Co widział pies i inne przygody Malcolm Gladwell

ISBN:

Published:

Paperback

400 pages


Description

Co widział pies i inne przygody  by  Malcolm Gladwell

Co widział pies i inne przygody by Malcolm Gladwell
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 400 pages | ISBN: | 10.72 Mb

Malcolm Gladwell, son on yılda dünyamızı ve kendimizi anlama şeklimizi radikal bir şekilde değiştiren üç kitap yazdı: Tipping Point- Blink ve Outliers. Şimdi de yine son on yıl içerisinde The New Yorker dergisi için kaleme aldığı en iyi yazıları WhatMoreMalcolm Gladwell, son on yılda dünyamızı ve kendimizi anlama şeklimizi radikal bir şekilde değiştiren üç kitap yazdı: Tipping Point- Blink ve Outliers.

Şimdi de yine son on yıl içerisinde The New Yorker dergisi için kaleme aldığı en iyi yazıları What the Dog Saw kitabında bir araya getiriyor.Tıkanmakla panik olmak arasında nasıl bir fark var? Neden onlarca hardal çeşidi varken sadece bir çeşit ketçap var? Futbolculardan öğretmenlerin nasıl işe alınacağıyla ilgili ne öğrenebiliriz? Saç boyası 20. yüzyıl tarihiyle ilgili ne anlatır?Doğum kontrol hapının mucidinin acı hikayesi ve pasta sosunu icat eden öncü Howard Moscowitzin şaşırtıcı icatları bu kitapta.

Gladwell, et fırınları satarken Amerikan mutfağının kralı Ron Popeille oturuyor ve elinin bir dokunuşuyla vahşi hayvanları sakinleştirebilen Cesar Millanın sırlarını keşfediyor. Zeka testlerini, etnik profilleri, zaten biliyordum yanılgısını inceliyor ve Silikon Vadisindeki herkesin bir zamanlar neden aynı yeni mezunu işe aldığını anlatıyor.Malcolm Gladwell, İyi bir yazının başarısı ya da başarısızlığı ikna etme yeteneğinin gücüne bağlı değil ki diyor.

İyi bir yazının başarısı ya da başarısızlığı sizi içine çekme, düşündürme, bir başkasının kafasındakilere göz atmanızı sağlama yeteneğine bağlı. What the Dog Saw, Malcolm Gladwelli olağandışı gizli şeyleri ortaya çıkaran en zeki kaşif yapan tükenmez merakın ve bitmez enerjinin bir diğer örneği.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Co widział pies i inne przygody":


coachfactoryoutletspurse.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us